Op woensdagavond 3 augustus 2022 start een duinwandeling vanaf het IVN gebouw Parnassia in het Parnassiapark in Bergen aan Zee. De route gaat langs enkele karakteristieke gebouwen in Bergen aan Zee en door de duinen zuidelijk van het dorp. De IVN natuurgidsen vertellen over de historie van Bergen aan Zee, het beheer van de duinen en de unieke natuur in het grensgebied kalkarm-kalkrijke duinen.
Datum: woensdag 3 augustus 2022, aanvang 19.30 uur. Deze wandeling duurt ongeveer twee uur, is bedoeld voor volwassenen en is niet geschikt voor mindervalide wandelaars.
Kosten: € 3,00 p.p.
Startlocatie: Natuurcentrum Parnassia in het Parnassiapark in Bergen aan Zee. Parkeren in Bergen aan Zee is na 19.00 uur gratis.
Een duinkaart is verplicht. Te verkrijgen bij de automaat in Bergen aan Zee of via http://www.pwn.nl/duinkaart. Wij verwachten maximaal 12 volwassen. Stevig schoeisel en weersbestendige kleding wordt aanbevolen.
Info en aanmelden: Hans Stapel, hans.stapel@quicknet.nl