Bij Theater Poppekus houden van we van de natuur. Daarom hebben onze activiteiten bijna altijd een raakvlak met de natuur. Zo ook onze educatieve wandelingen met poppenspel. Deze herfst gaan we paddenstoelen zoeken bij Bezoekerscentrum De Schaapskooi! Heksje Zoeza is al 475 jaar oud en haar tanden zijn allemaal versleten. Ze eet eigenlijk altijd soep, want dan hoeft ze niet te kauwen. Maar hoe zit dat eigenlijk met die paddenstoelen? Welke kun je nou wel eten en welke niet? En wat is eigenlijk een paddenstoel?
Zoeza vraagt de kinderen wat paddenstoelen te zoeken. Ze vertelt meteen hoe ze heten en of we ze kunnen eten. Tijdens de tocht vinden we ook een paddenstoel met een deurtje……. Zal daar een kabouter wonen? Geloven jullie in kabouters? We kijken of er iemand thuis is.
Als Zoeza even een dutje doet, komt er een vleermuis op het rumoer af. Wat is dat voor een raar beestje? Is het nou een muis of een vogel?
Uiteindelijk heeft Zoeza genoeg ingrediënten voor haar soep en zal ze de kinderen op passende wijze bedanken!
Poppentheater tijdens een herfstwandeling.
Wanneer?
woensdag 25 oktober 2023 om 12:00 uur en om 14:00 uur. Duur: ongeveer 45 minuten.
Kosten : € 5,00 per kind, begeleiders lopen gratis mee
Waar?
Bezoekerscentrum de Schaapskooi
Max. 20 Kinderen
Leeftijd
Van 3 tot 8 jaar